-8%

Чохол для рушниці Acropolis для нарізної гладкодульної зброї з оптичним прицілом
850 ₴
782 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ЧДЗ-2
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний чохол з брезента для нарізної зброї
М'який кофр для зброї мисливця не має окремих ручок для перенесення.
Він одягається на рушницю та транспортується на плечах за допомогою ременя від рушниці.
Двостулкові елементи чохла закриваються текстильними липучками. Каркас футляра додатково зміцнений тканиною. Зручний легкий чохол для зберігання і носіння зброї на полюванні в лісі. Можна експлуатувати будь-якої пори року.
Розміри:
Довжина: 106см
Ширина: 3см
Висота: 23см
Матеріали: брезент, текстильні застібки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Брезент |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Укладається разом з оптикою |
| Вага | 400 г |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 106 см |
| Ширина | 3 см |
| Висота | 23 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розширення | З оптичним прицілом |
| Вид зброї | універсальний |
| Внутрішня довжина футляру, см | 90-106 |
| Тип футляру | М'який |
| Конструкція зброї | Нерозбірна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 782 ₴







