Топ
-28%

Чохол для помпової рушниці Acropolis ФЗ-17 для зберігання зброї з двома стволами 110х28 Чорний
1 500 ₴
1 080 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ФЗ-17
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для помпової рушниці з двома стволами 110х28 см
Футляр ФЗ-17 - чудовий вибір для транспортування та зберігання рушниці з двома стволами або рушниці з пістолетною рукояткою.
Має тришарову конструкцію.
Зовнішній шар водонепроникний поліестер, внутрішній - пінополіетилен (пінка) 8мм і щільна надійна підкладка.
Морозостійкий футляр має ручки для зручного транспортування та наплічний ремінь. Закривається на міцний замок блискавку з двома бігунками.
Рушниця та додатковий ствол надійно фіксуються за допомогою стрічок з текстильними застібками липучками.
Додатково є кріплення з еластичної стрічки та патронташ на 8 патронів.
Підходить для зброї завдовжки 100-110 см.
Розміри внутрішні:
довжина: 110 см;
висота: 28 см.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 2 |
| Особливості | Ручка-лямка у верхній частині, Двухзамкова застібка-блискавка, 1 наплічний ремінь, Внутрішня фіксація, Водонепроникний |
| Вага | 600 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 3 см |
| Висота | 28 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Вид зброї | Гладкостюльна |
| Внутрішня довжина футляру, см | 101-110 |
| Конструкція зброї | Універсальний: розбірна- нерозбірна |
| За типом конструкції | М' який |
| Кількість лямок кріплення | 4 лямки — для рушниці 2 шт., для додаткового дула 2 шт. |
| Користувацькi характеристики | |
| Патронташ | Вшитий патронташ на 8 патронів 12-16к. всередині чохла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴




