Топ
-13%

Чохол для гвинтівки рушниці Acropolis із оптичним прицілом 110см (СБ-7)
1 300 ₴
1 131 ₴
- Готово до відправки
- Код: СБ-7
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для гвинтівки рушниці Acropolis з оптичним прицілом СБ-7 110см
Класичний дизайн в кольорі хакі.
Зброя надійно фіксується текстильними стрічками з застібкою липучкою.
Для транспортування передбачені дві ручкою та наплічний ремінь.
Краї матеріалу укріплені обметувальним швом для тривалої експлуатації.
Мисливський футляр Acropolis СБ-7 має 3-шарову конструкцію. Верхній шар - водовідштовхуючий. Легкий догляд за виробом за допомогою вологої тканини або губки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Ручка-лямка у верхній частині, Двухзамкова застібка-блискавка, 1 наплічний ремінь, Кріплення на пояс, Укладається разом з оптикою |
| Вага | 500 г |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 3 см |
| Висота | 24 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розширення | З оптичним прицілом |
| Вид зброї | Нарізна |
| Внутрішня довжина футляру, см | 101-110 |
| Тип футляру | М'який |
| Конструкція зброї | Нерозбірна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 131 ₴







