Топ
-13%

Чехол футляр для нарізної зброї під приціл нічного бачення Acropolis 110см (СБ-7н)
1 500 ₴
1 305 ₴
- Готово до відправки
- Код: СБ-7н
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футляр для нарізної зброї Acropolis СБ-7н зі збільшеним об'ємом під приціл нічного бачення оснащений ручкою для зручного транспортування та наплічним ременем.
Краї матеріалу зміцнені та захищені обметувальним швом. Має 3-шарову конструкцію.
Розрахований на зброю загальною довжиною до 110см.
Основний матеріал - стійкий для інтенсивного використання. Легко чиститься та витримує тривале навантаження.
Розміри: 110х10х24 см.
Матеріали: водовідштовхуючий поліестер, ущільнюючий матеріал.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | 1 наплічний ремінь, Укладається разом з оптикою, Ручка-лямка у верхній частині, Двухзамкова застібка-блискавка, Внутрішня фіксація |
| Вага | 1000 г |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 10 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розширення | З приладом нічного бачення |
| Зовнішній матеріал футляру | Поліестер |
| Вид зброї | Нарізна |
| Внутрішня довжина футляру, см | 101-110 |
| Тип футляру | М'який |
| Конструкція зброї | Нерозбірна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 305 ₴




