-13%

Чохол для нарізної зброї з оптичним прицілом нічного бачення Acropolis 120см (СБ-7ан)
1 500 ₴
1 305 ₴
- Готово до відправки
- Код: СБ-7ан
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акрополіс СБ-7ан - захисний футляр зі збільшеним об'ємом під приціл нічного бачення для транспортування та зберігання нарізної зброї.
Чохол має ущільнені стінки. Зшитий для зброї в зібраному вигляді з прицілом. Зручний в експлуатації. Не маркий, легко чиститься.
Для перенесення кофра в руках передбачено ручки. Також мисливський кофр можна нести на плечі за допомогою ременя.
Краї матеріалу захищені обметувальним швом.
Зручний чохол для зброї мисливця, який полюбляє нічні полювання.
Розміри: 120х10х24 см.
Матеріали: водовідштовхуючий поліестер, ущільнюючий матеріал.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Ручка-лямка у верхній частині, Двухзамкова застібка-блискавка, 1 наплічний ремінь, Внутрішня фіксація, Укладається разом з оптикою |
| Вага | 1000 г |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 24 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розширення | З приладом нічного бачення |
| Вид зброї | Нарізна |
| Внутрішня довжина футляру, см | 111-120 |
| Тип футляру | М'який |
| Конструкція зброї | Нерозбірна |
| Кількість відділів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 305 ₴




