
Терморюкзак повсякденний, терморюкзак туристичний Acropolis ТРТ-1 Хакі
1 600 ₴
1 312 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ТРТ-1
Верхнє відділення призначене для продуктів, які не потребують охолодження, а також одягу та спорядження.
Нижнє відділення закривається на замок блискавку з двома бігунками. Це відділення має термозахист з внутрішнього шару пінополіетилену 10 мм і внутрішньої підкладки з фольгованого матеріалу.
У комплект рюкзака входить акумулятор холоду.
Він фіксується у термовідділенні за допомогою кріплень з еластичної стрічки.
Рюкзак оснащений, що дуже зручно, подвійною, надійно пришитою ручкою для перенесення.
ТРТ-1 має також зовнішню кишеню для дрібних аксесуарів. Рюкзак має регульовані лямки, в яких використана пластикова фурнітура італійської компанії Due Emme S.r.l.
Розмір: 48,5*29*17см.
відділення для речей - 32,5*29*14см.
термовідділення -16*29*17см.
Матеріал: водовідштовхуючий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| За типом конструкції | М'який |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Кількість лямок | 2 |
| Кишені | Фронтальний |
| Особливості рюкзака | Перегородка в основному відділенні |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Глибина | 48.5 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 17 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Вид товарів для пікніка | Термосумки |
| Термозахист | Да |
| Вид сумки | Рюкзак |
- Ціна: 1 312 ₴





