-28%

Чохол для мисливської рушниці Акрополіс 132см хакі (ЧДЗ-3д)
700 ₴
504 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЧДЗ-3д
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захисний чохол для мисливця Acropolis 132см Хакі
Перенесення рушниці в чохлі відбувається за допомогою ременя від неї.
Ручок і ременя немає.
Чохол закривається текстильними застібками (липучками). Торці футляру додатково укріплені тканиною. Спереду гачок для підвішування.
Чохол для зброї ЧДЗ-3д - ТМ "Акрополіс" (Львів).
Розміри:
Довжина: 132 см;
Висота: 16.5 см;
Ширина: 3 см.
Матеріали: водовідштовхуючий поліестер D600, текстильні застібки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Вага | 300 г |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 132 см |
| Ширина | 3 см |
| Висота | 16.5 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розширення | Стандарт |
| Вид зброї | Гладкостюльна |
| Внутрішня довжина футляру, см | 125-132 |
| Тип футляру | М'який |
| Конструкція зброї | Нерозбірна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 504 ₴



