
Сумка для транспортування чобіт, сумка для рибальських, мисливських чобіт Acropolis СДО-5 Хаки
700 ₴
574 ₴
- Готово до відправки
- Код: СДО-5
Виготовлена з надійного водовідштовхуючого поліестеру.
Дно виробу має вставку із пінополіетилену та поліестерову підкладку.
Зверху пришита міцна ручка для переносу та вентиляційна вставка, щоб взуття провітрювалось, не запарювалося і висихало, поки ви їдете додому з полювання, рибалки чи туристичного походу.
Основне завдання Акрополіс СДО-5 - зробити комфортним для рибака та мисливця процес перевзування. Вона не лише захищає взуття, але й салон автомобіля. Адже брудні і мокрі чоботи з спеціальними протекторами набирають бруду і впитують багато вологи, які потім можуть забруднити салон.
Взуття після відпочинку помістіть в сумку і тільки після цього кладіть її в автомобіль. До взуття передбачений зручний доступ. Чоботи легко складаються і витягаються зі зворотної сторони сумки, яка закривається на замок. СДО-5 легко чиститься, потрібно лише зачекати, щоб пісок і земля підсохли.
З боку на ній пришита кишенька для ідентифікатора.
Для взуття 39-47 розміру.
Розміри: 24х33х43см.
Матеріал: поліестер D600, пінополіетилен, підкладка - поліестер D300.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Хакі |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 43 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Розмір | Для взуття 39-47 розміру. Розміри: 24х33х43см. |
| Основні | |
| Вологонепроникний | True |
| Застібка | Молния |
- Ціна: 574 ₴






