Топ
-18%

Чохол для рушниці Acropolis гладкоствольної та пневматичної зброї довжиною 120см Чорний
900 ₴
738 ₴
- Готово до відправки
- Код: БТА-120
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Недорогий збройовий футляр в чорному кольорі. Виготовлений з стійкого до зношування поліестеру D600. Для захисту пневматичної зброї від механічних впливів та подряпин, стінки чохла додатково ущільнені шаром пінки, а в середині нашита бережна підкладка з флізеліну.
Кофр переносять в руках за дві ручки, зручно складаючи рушницю в середину. Чохол закривається на об’ємний замок з двома бігунками.
Розміри:
Довжина: 120 см
Висота: 16,5 см.
Матеріал: поліестер Oxford 600, пінка 8мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Ручка-лямка у верхній частині |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 3 см |
| Висота | 16.5 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розширення | Стандарт |
| Вид зброї | гладенька |
| Внутрішня довжина футляру, см | 111-120 |
| Тип футляру | М'який |
| Конструкція зброї | Нерозбірна |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М' який |
Інформація для замовлення
- Ціна: 738 ₴




