-14%

Чехол для гладкоствольної рушниці Acropolis напівавтоматичної рушниці 125см Хакі
1 200 ₴
1 032 ₴
- Готово до відправки
- Код: Сб-8
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футляр для зброї СБ-8а зроблений для ручної довжиною до 125 см.
Внутрішній розмір: 125х15см
Футляр має тришарову конструкцію. Матеріал верху - полістер D600 з водовідштовхуючим покриттям.
Дана конструкція стінок досить міцна для захисту від подряпин, бруду, механічних пошкоджень, вологи.
Пенопліетилен всередині забезпечує м’якість і амортизаційні властивості.
Ремінь для перенесення Регулюється за довжиноюКреслення плечового ременя здійснюється через пришивання його на всю довжину боку.
Є петля для підвішування.
Всередині є два фіксатора на липучках для надійного закріплення рушниці.
Виробництво дуже просте: сліди бруду можна очистити вологою серветкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Ручка-лямка у верхній частині, 1 наплічний ремінь, Внутрішня фіксація, Двухзамкова застібка-блискавка |
| Вага | 600 г |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 125 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Висота | 15 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розширення | Стандарт |
| Зовнішній матеріал футляру | Поліестер |
| Вид зброї | Гладкостюльна |
| Внутрішня довжина футляру, см | 118-125 |
| Тип футляру | М'який |
| Конструкція зброї | Нерозбірна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 032 ₴





