
Рюкзак тактичний бойовий Acropolis ЗСУ 35л Чорний
3 200 ₴
2 720 ₴
- Готово до відправки
- Код: РБI- 5ч

Наші переваги:
- гарантія якості
- відправка по Україні 1-2 дні
- Безпроблемний обмін повернення
- відправка без передоплат

Призначений для використання в екстремальних та побутових умовах військовими, охоронними фірмами, а також цивільними.
Має просторе центральне відділення з окремою внутрішньою кишенею на липучці. На відкидному клапані дві кишені на замках для невеликих елементів спорядження. Дно виробу має дренажний отвір, оснащений латунним люверсом.
Для кріплення тактичних підсумків на лицьовій стороні та боках пришиті панелі накладок системи MOLLE.
Спинка рюкзака жорстка всередині та м'яка зовні. Наплічні лямки ергономічної форми з пряжками-регуляторами для коригування їх розміру за довжиною та висотою. Конструкція лямок додатково укріплена високоміцною поліамідною стрічкою.
Рюкзак оснащений системою швидкого скидання. Фіксується на рівні грудей застібкою "фастекс".
З зовнішнього боку пришиті два кріплення для перенесення військового каремату (килимка) у польових умовах військових навчань чи бойових дій.
Рюкзак виготовлений з водовідштовхувального, морозо- та зносостійкого матеріалу. Прошитий міцними поліамідними нитками.
Розмір: 31x50x14,5 см.
Об'єм: 35 л.
Колір чорний
Матеріал: Cordura ® 1000D, Cordura ® Hybrid, поліамідна стрічка, армована нитка, фурнітура (Due Emme S.r.l. (Італія).






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 35 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка, Система підвіски Molle, Система швидкого скидання |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал | Кордура |
| Вага | 1 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 31 см |
- Ціна: 2 720 ₴







