
Рюкзак для ноутбуку 15,6" Acropolis чорний
1 300 ₴
1 014 ₴
- Готово до відправки
- Код: РНБ-1/15ч
Практичний рюкзак для особистих речей та ноутбука діагоналлю 15,6”, зроблений з поліестеру.
Виріб прошитий по периметру, а всередині - ущільнений пінополіетиленом.
На спинці пришиті дві лямки, що регулюються по висоті, для носіння рюкзака на плечах. Також є ручка, якщо хочете нести його в руці.
Закривання і відкривання відбувається на замок-блискавку.
Виріб складається з центрального відділення( де є окреме відділення для ноутбуку), куди можна покласти ноутбук, аксесуари, документи, одяг тощо. На зовнішній передній частині рюкзака є маленька кишенька на замочку для побутових дрібничок.
Рюкзак можна чистити щіткою або вологою серветкою.
Колір: чорний
Розміри:
Зовнішні розміри (ШхВхГ) — 28 х 42 х 10 см
Внутрішні розміри (ШхВхГ) — 27 х 41 х 9 см
Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ) — 27 х 40 х 3 см
Об'єм — 12 л
Матеріал: поліестер 600D.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рюкзак |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Кількість відділень | 3 |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина основного відділення | 270 мм |
| Глибина основного відділення | 90 мм |
| Висота основного відділення | 410 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Об`єм | 12 л |
| Вага | 300 г |
- Ціна: 1 014 ₴






