Відмінна якість, дуже щільний, водовідштовхувальний поліестер - захистять ваш телефон і документи.
Чоловіча сумка для документів з водостійкого матеріалу чорного кольору. Носять через плече на рівні грудей або живота, щоб потрібні дозволи, і телефон не губилися та завжди були під руками.
Завдяки регульованому ременю змінюється висота сумки. Ремінь виготовлений з міцної зносостійкої стропи. Сумка зручна, практична, легко очищається від бруду та не пропускає вологу в середину, що важливо як для паперових документів, так і для електронних гаджетів.
Сумка – месенджер Акрополіс СДД-2 має одне центральне відділення та 4 допоміжних кишеньки на замочку з якісною фурнітурою. Т
ри невеличкі кишені розміщені спереду і одна прихована – зі зворотної сторони. Всі шви виконані армованою ниткою. М
ожна брати з собою на полювання, риболовлю, екскурсію і навіть у відрядження. Тут ви можете скласти найнеобхідніші аксесуари.
Розмір: 23*17,5*2,5см.
Максимальна довжина шлейки - 134,5см.
Матеріал: водовідштовхувальний поліестр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴







