-30%

Кобура універсальна стегнова для ПМ, Форт, Глок, синтетична Хакі
650 ₴
455 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5506х
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кобура універсальна стегнова для ПМ, Форт, Глок і т.і.
Кобура пов'язка використовується для розміщення пістолета і закріплення додаткових запасних підсумків.
Конструкція кобура продумана таким чином, щоб забезпечувати щільне прилягання до стегна.
Під час ходьби або бігу пістолет не вискакує з кобури. Спеціальна система кріплення дозволяє триматися на нозі.
Кобура правобічна
Матеріал: водовідштовхувальний поліестер.
Колір: хакі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кобура |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Кількість кишень | 1 |
| Вага | 200 г |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 15.5 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴





