-22%

Кобура поясна прихованого носіння для ПМ, Форт на скобі Коричнева
700 ₴
546 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5515к
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначена для носіння ПМ, ПМР, ВІЙ , Форт 12, 14, 17, 19 та ін.
Кобура виготовлена з натуральної шкіри коричневого кольору завтовшки 3,0 мм.
Кобура призначена для прихованого, внутрішньобрючного носіння за допомогою металевої кліпси на зовнішній стороні кобури.
Фіксація за допомогою скоби здійснюється вертикально.
Завдяки своїй конструкції дозволяє швидко витягти пістолет.
Розміри:
Повна довжина – 13 см.
Повна ширина – 10 см.
Повна ширина біля дула – 6 см.
Матеріал: натуральна шкіра, металева скоба
Колір: коричневий



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кобура |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Вага | 85 г |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність | ПМ, Форт17 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 10 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Спосіб носіння | прихованного носіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴





