-22%

Кобура поясна прихованого носіння Форт 17 на скобі коричнева
700 ₴
546 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5517к
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кобура поясна прихованого носіння Форт 17 на скобі Коричнева
Кобура виготовлена з натуральної шкіри коричневого кольору завтовшки 3,0 мм.
Для прихованого носіння є металева кліпса на зовнішній стороні кобури.
Фіксація за допомогою скоби здійснюється вертикально.
Завдяки своїй конструкції дозволяє швидко витягти пістолет.
Розміри:
Повна довжина – 13 см.
Повна ширина – 10 см.
Повна ширина біля дула – 6 см.
Матеріал: натуральна шкіра, металева скоба
Колір: коричневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кобура |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 3 |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Вага | 85 г |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність | Форт17 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴






