Новинка
-21%

Чохол Футляр для помпової рушниці, карабіна, автомата 110см х 24см хакі (ФЗ-15)
1 400 ₴
1 100 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ФЗ-15
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол Футляр для помпової рушниці, карабіна, автомата 110см х 24см хакі (ФЗ-15)
Футляр Волмас - відмінний вибір для транспортування та зберігання помпової рушниці з пістолетною рукояткою або без неї.
Морозостійкий футляр має ручки для зручного транспортування та ремінь через плече. Закривається на замок блискавка з масивними бігунками.
Попереду є кишеня на блискавці для документів чи аксесуарів.
Рушниця надійно фіксується за допомогою стрічок з текстильними застібками липучками.
Підходить для зброї завдовжки до 110см.
Розміри:
Довжина: 110см;
Висота: 24 см.
Матеріали: поліестер Д600 водонепроникний,
внутрішній шар: пінка 1см+ 1см паралон з обох сторін ( 2см кожна сторона )
Підкладкова тканина: поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість кишень | 1 |
| Особливості | 1 наплічний ремінь, Внутрішня фіксація |
| Вага | 700 г |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 3 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розширення | Стандарт |
| Вид зброї | Гладкостюльна |
| Внутрішня довжина футляру, см | 101-110 |
| Тип футляру | М'який |
| Конструкція зброї | Нерозбірна |
| За типом конструкції | М' який |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴





