Компактна тактична сумка ВОЛМАС СГ-5 – це практичний армійський несесер українського виробництва.
Призначений для зберігання предметів особистої гігієни та мінімального комплекту повсякденної косметики солдата, піхотинця чи розвідника.
Сумка складається з основного та двох допоміжних відділень. Кожне відділення закривається на замок-блискавку. В центрального відділення замок має два бігунця.
Зверху виробу пришита ручка для транспортування гігієнічної сумки в руках військового. В комплекті також іде спеціальний гачок, щоб сумку можна було підвішати до якоїсь поверхні в польових умовах.
Бічні кишені достатньо місткі. В середині вони мають відкриті накладні кишеньки, куди зручно покласти смартфон або мобільну батарею.
Центральне відділення теж має продуману конструкцію. Таке туалетне приладдя, як антипреспірант, зубна паста з щіткою, бритва з пінкою надійно зафіксуються еластичними стрічками. Решту ж дрібних аксесуарів можна розподілити між додатковими кишеньками відкритого і закритого типу не лише в центральному відділі, але й на верхньому клапані з внутрішньої сторони.
На фото видно і невелике прямокутне дзеркальце, яке органічно вмонтоване в верхню частину сумки гігієнічної. До речі, воно виготовлено з спеціального матеріалу, який не б’ється.
Загалом, військовий несесер СГ-5 дозволить військовослужбовцю зекономити час на ранкові збори під час військових навчань чи зібрань. А невеликий розмір сумочки не займе багато місця в тактичному рюкзаку чи сумці.
Тактичні несесери такого виду купують не лише військові, але й мисливці, рибаки, альпіністи та інші любителі туристичних походів з ночівлею.
Засоби гігієни на фото для прикладу, в комплект не входять.
Розмір: 26х18х10см.
Колір: хакі
Матеріал: поліестер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Забарвлення | Ranger Green |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 0.3 г |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Висота | 18 см |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 26 см |
- Ціна: 1 200 ₴








