
Рюкзак для ноутбуку 17" Acropolis Хакі
1 400 ₴
1 022 ₴
- Готово до відправки
- Код: РНБ-1/17о
Рюкзак для переносу ноутбука діагоналлю 17”, виготовлений з якісного поліестеру.
В центральне відділення, крім ПК, можна скласти речі, документи, побутові дрібнички.
В оригінальному дизайні поєдналась практичність та надійність. Каркас повністю прошитий та укріплений пінополіетиленом.
До верхньої частини пришиті регульовані ергономічні лямки для переносу рюкзака на плечах та невеличка ручка, щоб в разі потреби швидко взяти його в руку.
Через увесь виріб проходить замок-блискавка, щоб ви могли його відкрити повністю або частково.
Ваші гаджети, ключі та інші дрібнички складаються спереду - в приховану кишеньку на замку.
Так, вони не губляться і завжди є під руками.
Рюкзак піддається ручній чистці вологою серветкою або щіткою.
Колір: хакі
Розміри:
Зовнішні розміри (ШхВхГ) — 31 х 45 х 10 см
Внутрішні розміри (ШхВхГ) — 30 х 44 х 9 см
Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ) — 30 х 43 х 3 см
Об'єм — 14 л
Матеріал: поліестер 600D.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рюкзак |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Хакі |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Кількість відділень | 3 |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина основного відділення | 300 мм |
| Глибина основного відділення | 90 мм |
| Висота основного відділення | 440 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Об`єм | 14 л |
| Вага | 300 г |
- Ціна: 1 022 ₴








