-25%

Чехол для складного ножа 13х3,5х2см шкіряний Чорний
500 ₴
375 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5291/1
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для складних і багатофункціональних ножів з натуральної шкіри чорного кольору з фіксатором у вигляді кнопки.
Призначений для носіння на поясному ремені. Товщина шкіри 2-3 мм.
Розміри: ( внутрішні )
Ширина: 35 мм
Довжина: 130 мм
Товщина: 20 мм
Вага: 50г
Колір: чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Тип | Чохол для складного ножа |
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Висота | 2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴



