
Чохол для AR-15, М-16, АК. для карабіна з оптикою 110см х 35см Чорний
2 000 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ФЗ-14
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для AR-15, М-16, АК для карабіна з оптикою 110см х 35см чорний
Футляр Волмас — чудовий вибір для транспортування та зберігання карабінів типу AR-15 з оптикою або без неї.
Морозостійкий футляр має ручки для зручного транспортування та ремінь через плече.
Закривається на замок блискавку з масивними бігунками.
Попереду є кишеня на блискавці для документів чи аксесуарів.
Зброя надійно фіксується за допомогою стрічок з текстильними застібками липучками.
Для з прикладу передбачена кишеня, яка закріплена всередині чохла
Підходить для зброї завдовжки 100-110см. (або більше - якщо зняти приклад)
Розміри:
Довжина: 110см;
Висота: 4 см.
Ширина: 35 см
Матеріали: поліестер
внутрішній шар: пінка 1,5см (1,5см кожна сторона)
Підкладкова тканина: поліестер
Колір чорний





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість кишень | 2 |
| Особливості | Ручка-лямка у верхній частині, 1 наплічний ремінь, Внутрішня фіксація, Внутрішня кишеня, Укладається разом з оптикою |
| Вага | 800 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 4 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розширення | З оптичним прицілом |
| Вид зброї | Універсальний |
| Внутрішня довжина футляру, см | 101-110 |
| За типом конструкції | М' який |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴





