
Кобура Форт 17 поясна чорна з чохлом підсумком для магазину + тренчик шнур страхувальний
750 ₴
570 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9005
Комплект Кобура для Форт 17 чорна поясна з чохлом під магазин + тренчик шнур страхувальний
Кобура фіксується тільки на поясному ремені в одному положенні – вертикально, під прямим кутом до ременя.
Рекомендована ширина ременя – 5 см (портуп'яний, тактичний).
Хлястик кобури кріпиться на передній стороні за допомогою липучки для більш надійної фіксації пістолета.
У верхній частині є застібка на кнопці, яка легко відкривається одним пальцем, що дозволяє дуже швидко витягти пістолет із кобури!
Хлястик чохла під запасний магазин застібається на липучку.
Також на відділення для магазину нашита еластична стрічка, яка надійно фіксує сам магазин та спрощує процес його вилучення.
Оскільки використовуються легкі синтетичні матеріали, кобура дуже легка проти шкіряним аналогом і мало відчувається на ремені.
Шнур страхувальний кручений Тренчик-Карабін елемент спорядження, вже давно використовується військовими, мисливцями, будівельниками, альпіністами і туристами.
Основа шнура - полімерна мононитка завтовшки 2,5 мм, обтягнута паракордом.
Шнур надійний, довговічний і практичний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кобура |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Кількість кишень | 1 |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Вага | 70 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність | Форт17, Glock19 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 11 см |
- Ціна: 570 ₴






