
Чохол Сумка для зброї AR-15,АК, М-16, для карабіна з оптикою 95см х 35см Чорний
1 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: ФЗ-12


Футляр Волмас — чудовий вибір для транспортування та зберігання карабінів типу AR-15 з оптикою або без неї.
Морозостійкий футляр має ручки для зручного транспортування та ремінь через плече. Закривається на замок блискавка з масивними бігунками.
Футляр має 4-х кульову конструкцію:
- водовідштовхувальний поліестер
- пінопропілен (пінка) - 8 мм;
- поролон – 8 мм;
- підкладка нейлон
Попереду є кишеня на блискавці для документів чи аксесуарів.
Рушниця надійно фіксується за допомогою стрічок з текстильними застібками липучками.
Усередині чохла пришита об'ємна кишеня для додаткового магазину або іншого спорядження.
Розміри кишені: 24х14х2,5 см
Підходить для зброї завдовжки 80-95см. (або більше - якщо зняти приклад)
Розміри:
Довжина: 95см;
Висота: 35 см.
Ширина: 4 см
Колір чорний





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість кишень | 2 |
| Особливості | Ручка-лямка у верхній частині, Двухзамкова застібка-блискавка, 1 наплічний ремінь, Внутрішня фіксація, Внутрішня кишеня, Укладається разом з оптикою |
| Вага | 700 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 35 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розширення | З оптичним прицілом |
| Вид зброї | універсальний |
| Внутрішня довжина футляру, см | 85-95 |
| За типом конструкції | М' який |
- Ціна: 1 800 ₴






