
Кобура для Форт, Глок, ТТ, оперативна шкіряна універсальна двостороння правша, шульга
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: КО-1
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кобура виготовлена з натуральної шкіри та призначена для носіння пістолета Форт 14,17,19, Глок, ТТ і т.і.
Підійде як для правші так і для шульги (переставляються кріплення).
Пістолет щільно сідає і надійно утримується у кобурі.
Плечова лямка виготовлена з натуральної шкіри.
Кріплення легко підганяється під індивідуальні розміри людини та забезпечує максимальну щільність прилягання зброї до корпусу.
Кріплення кобури виготовлені з еластичної стрічки.
Зброя розміщується горизонтально.
Колір чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кобура |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Вага | 220 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність | Форт17 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴






