
Кобура для Форт 2, 14, 17, 19 поясна з чохлом підсумком для магазину Піксель
500 ₴
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9897п
Кобура для Форт 12, 14, 17, 19 поясна з чохлом під магазин Піксель
Кобура фіксується тільки на поясному ремені в одному положенні - вертикально, під прямим кутом до ременя.
Рекомендована ширина ременя - 5 см (портупейний, тактичний).
Хлястик кобури кріпиться на передній стороні за допомогою липучки для більш надійної фіксації пістолета.
Хлястик за допомогою липучки можна регулювати за розміром пістолета.
В верхній частині є застібка на кнопці, яка легко відкривається одним пальцем, що дає змогу дуже швидко витяги пістолет з кобури!
Хлястик чохла під запасний магазин застібається на липучку.
Також на віділення для магазину нашита еластична стрічка, яка надійно фіксує сам магазин і робить простішим процес його витягання.
Так як використовуються легкі синтетичні матеріали, кобура дуже легка в порівнянні з шкіряним аналогом і практично не відчувається на ремені.
Колір: піксель
Матеріал: поліестер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кобура |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Кількість кишень | 1 |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Вага | 70 г |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 11 см |
- Ціна: 350 ₴






