-20%

Кобура для ПМ Molle, система кріплення моллі з чохлом підсумком для магазину чорна
450 ₴
360 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9012
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кобура для із ПМ системою кріплення Molle, кишенею для додаткового магазину чорна
Кобура кріпиться на спорядженні за допомогою кріплення MOLLE, також може носитися на поясі.
Хлястик кобури кріпиться на фронтальній стороні за допогою липучки, для більш надійної фіксації пістолета.
Хлястик за допомогою липучки можна регулювати за розміром пістолета.
В верхній частині є застібка на кнопці, що дає змогу дуже швидко витяги пістолет з кобури.
Хлястик чохла під запасний магазин застібається на липучку.
Колір: чорний
Матеріал: поліестер
Матеріал: поліестер





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кобура |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Кількість кишень | 1 |
| Вага | 70 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність | ПМ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Висота | 8.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴






