Новинка
-15%

Чохол для складного ножа ретро шкіряний Крейзі 11х2,5 см Коричневий
300 ₴
255 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1025-2
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для складаних ножів із натуральної шкіри Крейзі коричневого кольору з фіксатором у вигляді кнопки.
Призначений для носіння на поясному ремені.
Розміри: (внутрішні) 11 х 2 х 2 см
Ширина: 30 мм
Довжина: 110 мм
Висота: 20 мм
Вага: 35г
Колір: коричневий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Чохол для ножа |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 3 см |
| Висота | 2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴







