
Кобура ПМ Molle, для пістолета Макарова система кріплення моллі з підсумком для магазину чорна + тренчик
700 ₴
560 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9023

Кобура кріпиться на спорядженні за допомогою кріплення MOLLE, також може носитися на поясі.
Хлястик кобури кріпиться на фронтальній стороні за допогою липучки, для більш надійної фіксації пістолета.
Хлястик за допомогою липучки можна регулювати за розміром пістолета.
В верхній частині є застібка на кнопці, що дає змогу дуже швидко витяги пістолет з кобури.
Чохол під запасний магазин застібається на липучку.
Також на віділення для магазину нашита еластична стрічка, яка надійно фіксує сам магазин і робить простішим процес його витягання.
Кобура добре тримає форму.
Тренчик Карабін шнур страхувальний кручений для пістолета чорний

Основа шнура - полімерна мононитка товщиною 2,5 мм, обтягнута паракордом.
Шнур надійний, довговічний та практичний.
З одного боку шнура є тренчик із міцної поліамідної стрічки шириною 25 мм.
Тренчик застібається на кнопку та додатково фіксується липучкою.
Тренчик знімається і його можна носити окремо.
Він розрахований на максимальну ширину ременя 4-6 см (портуп'яний або тактичний ремінь).
З іншого боку, є металевий карабін, за допомогою якого шнур кріпиться до пістолета. При необхідності шнур можна використовувати для ключів, ліхтарика, ножа тощо.
Завдяки спіральній формі шнур зручний у використанні, оскільки має компактний розмір у стислому стані.
розміри:
Довжина у звичайному стані – 45см
Довжина у розтягнутому стані – 100-115см
Колір: чорний









| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кобура |
| Кількість відділів | 1 |
| Місткість | 1 |
| Кількість кишень | 1 |
| Вага | 70 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Сумісність | ПМ |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Висота | 8.5 см |
- Ціна: 560 ₴










