Новинка
-25%

Баул-рюкзак армійський, сумка транспортна індивідуальна 75 л Хакі
1 900 ₴
1 425 ₴
- Готово до відправки
- Код: БА-1
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка транспортна індивідуальна 75 літрів Хакі
Сумка транспортна Волмас БА-1 велика тактична сумка індивідуального призначення.
Розроблено для представників силових структур, підрозділів спеціального призначення, національної гвардії, збройних сил, пошуково-рятувальних служб та служб надзвичайних ситуацій.
Об'єм 75 літрів
Загальні розміри 90 см X 33 см X 25 см
Розмір основного відділу 80 см X 33 см X 25 см
Розміри кожної кишені по краях 33 см X 20 см X 5 см
Додаткова кишеня 25 см X 8 см
Матеріал: полиэстер 600D.







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 75 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 1 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 425 ₴







