-18%

Кобура для ПМ поясна з чохлом підсумком для магазину мультикам
400 ₴
328 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9003мк
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кобура фіксується тільки на поясному ремені в одному положенні - вертикально, під прямим кутом до ременя.
Рекомендована ширина ременя - 5 см (портупейний, тактичний).
Хлястик кобури кріпиться на фронтальній стороні за допогою липучки, для більш надійної фіксації пістолета.
Хлястик за допомогою липучки можна регулювати за розміром пістолета.
В верхній частині є застібка на кнопці, яка легко відкривається одним пальцем, що дає змогу дуже швидко витяги пістолет з кобури!
Хлястик чохла під запасний магазин застібається на липучку.
Колір: мультікам
Матеріал: поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кобура |
| Матеріал | Поліестер |
| Місткість | 1 |
| Кількість кишень | 1 |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Вага | 70 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність | ПМ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Висота | 3.5 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Колір | мультикам |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328 ₴




