-30%

Кобура універсальна стегнова для пістолета Макарова Форт Глок колір мультикам
700 ₴
490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 55775
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кобура стегнова ПМ, Форт, Глок, Беретта універсальна мультикам
Універсальна тактична кобура.
Має регулювання за розміром зброї.
Два ремені для кріплення кобури навколо стегна.
Ремінь для кріплення кобури до пояса.
Підсумок для додаткового магазину.
Кобура правобічна.







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кобура |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Кількість кишень | 1 |
| Вага | 200 г |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність | ПМ, Форт17, Glock19 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 15.5 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 4 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Система кріплення | На ногу |
| Расцветка | Multicam |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴









