-30%

Обладинка на посвідчення поліцейського Національна Поліція України шкіра чорна матова
350 ₴
245 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1075
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обладинка на посвідчення поліцейського Національна Поліція України шкіра чорна матова
Обкладинка для посвідчення поліції. Вона має вигляд книжечки.
Попереду обкладинка на посвідчення має вибиті емблему поліції та напис «Національна поліція».
Ця модель має два відділення. Справа - відділ із прозорого міцного пластику для розміщення посвідчення, зліва шкіряне відділення для розміщення візиток тощо, також знизу (зліва) розташоване металеве кільце для кріплення ланцюжка.
Матеріал: шкіра
Розміри відділень: 10см довжина , 6см ширина

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Інше |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 24 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴



