
Чохол для запасного магазину ПМ поліестер Чорний
200 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЧМ-П
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для запасного магазину ПМ, пістолета Макарова, чохол під магазин поліестер чорний
Чохол виготовлений з міцного поліестеру D600 PVC і призначений для носіння на ремені шириною не більше 50 мм.
Кріпиться вертикально.
Закривається кнопку.
Чохол по контуру прошитий текстильною стрічкою та додатково склеєний.





Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 30 г |
| Стан | Новий |
| Вид комплектуючого | Тримач для спорядження |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Висота | 1.5 см |
| Ширина | 2.5 см |
| Довжина | 12 см |
| Місткість | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система кріплення | На пояс |
| Узори і принти | Без візерунків і принтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴





