-25%

Ремінь тактичний Кобра з алюмінієвою пряжкою довжина 130см
600 ₴
450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: РК-Ч
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь тактичний "Кобра" з металевою пряжкою 130см чорний
Дизайн і фурнітура ременя дозволяють його використовувати як повсякденний, так і як тактичний ремень, в тому числі, і як основу для невеликого РПС.
Тактичний ремень складається з швидкороз'ємної алюмінієвої пряжки серії Cobra і широкої плетеної стропи. Ширина стропи, що використовується 38 мм, а товщина близько 2 мм. Стропа досить тверда, не перекручується під навантаженням. Максимальна довжина ременя становить 130 см, (довжина регулюється, можна зробити коротше і зафіксувати), загальна вага виробу 200 грам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Ремінь |
| Тип матеріалу | Поліестер |
| Розмір чоловічих ременів | 125 - 130 см. |
| Колір | Чорний |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стан | Новий |
| Коротшає | Так |
| Розмір жіночих ременів | 120 - 126 см. |
| Вага | 200 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип ременя | Універсальний |
| Ширина ременя | 38 мм |
| Довжина ременя | 1300 мм |
| Стать | Унісекс |
| Розмір ременя | 121-130 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал | Полиэстер |
| Тип | пояс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴




