-30%

Кобура для Форт-17 Molle для пістолета Форт, Глок ТТ система кріплення моллі з кишенею для магазину Мультикам
550 ₴
385 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 90001
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кобура для пистолета Форт-17, Glock 17-19, ТТ, с системой крепления Molle, карманом для дополнительного магазина мультикам
Кобура кріпиться на спорядженні за допомогою кріплення MOLLE, також може носитися на поясі.
Хлястик кобури кріпиться на фронтальній стороні за допогою липучки, для більш надійної фіксації пістолета.
Хлястик за допомогою липучки можна регулювати за розміром пістолета.
В верхній частині є застібка на кнопці, що дає змогу дуже швидко витяги пістолет з кобури!
Хлястик чохла під запасний магазин застібається на липучку.
Також на віділення для магазину нашита еластична стрічка, яка надійно фіксує сам магазин і робить простішим процес його витягання.
Колір: мультикам
Матеріал: поліестер








Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кобура |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Кількість кишень | 1 |
| Вага | 70 г |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність | Форт17 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴









