-20%

Ремінь портупея 140см офіцерський поясний армійський шкіряний Чорний
850 ₴
680 ₴
- Готово до відправки
- Код: РП-140
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь поясний портупейний 140 см шкіряний чорний може використовуватися або як звичайний поясний портупейний ремінь,
або для навісів спец.засобів та кобур для зброї (чохол для газового балончика, чохол для наручників, тримач кийка і т.п.)
Виготовлений із натуральної товстої шкіри чорного кольору
Ширина ременя - 50 мм.
Пряжка ременя металева, двошпенкова. Ремінь має шкіряний тренчик.
У ремінній смузі зроблені отвори під шпеньки пряжки у достатній кількості та на невеликій відстані один від одного, що дозволяє легко регулювати довжину ременя на поясі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Ремінь |
| Тип матеріалу | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стан | Новий |
| Коротшає | Ні |
| Вага | 210 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип ременя | Пояс |
| Ширина ременя | 50 мм |
| Довжина ременя | 1400 мм |
| Двусторонний ремень | False |
| Тип застежки | Пряжка двошпененева |
| Стать | Унісекс |
| Розмір ременя | 131-140 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір чоловічих ременів | 140 см. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴





