
Кобура поясна Acropolis для ПМ, Форт, Глок з кріплення Molle та знімним клапаном КНП-1 Чорний
800 ₴
600 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КНП-1
Довговічна кобура з високоміцної, стійкої до зносу, поліамідної тканини Cordura 1000D.
Зручний тактичний аксесуар для надійної фіксації та транспортування короткоствольної зброї різних моделей. Забезпечує можливість безпечного розміщення зброї та запобігання випадків її мимовільного випадання.
Кріпиться вертикально. Для зручності вилучення пістолета передбачений невеликий нахил.
Універсальна поясна кобура жорсткого типу для носіння пістолета військовослужбовцем, поліцейським, та охоронцем.
Можна використовувати з верхнім клапаном або без нього. Клапан та зовнішній фастекс типу «тризуб» регулюються по висоті.
Фіксуються до основи виробу за допомогою кріплень системи Molle. Текстильні стрічки клапана слугують кріпленнями також і до ременя.
Розміри: 16х11х3см.
Матеріали: Cordura 1000D (100% поліамід), пластик 3мм, поліамідні текстильні стрічки та застібки, фурнітура - пластик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кобура |
| Матеріал | Кордура |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Вага | 100 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність | Форт17, Glock19 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 11 см |
- Ціна: 600 ₴








