
Тактична сумка-бананка Acropolis, військова сумка на пояс,сумка універсальна з системою Molle
2 500 ₴
1 875 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ТБП-1О
Мультифункціональна тактична поясна сумка "бананка" для військовослужбовця Хакі
Легко та швидко трансформується в універсальний підсумок із системою кріплень Molle. Можна використовувати як для службових або бойових завдань, так і в побуті.
Дуже зручна сумка для особистих речей (грошей, смартфона, аптечки першої допомоги, інструментів, перекусу або снеків, рукавичок тощо). Для цього передбачено 2 відділення.
Містке центральне відділення обладнане двома кишенями відкритого типу та прихованою кишенею на замку. Закривається реверсною блискавкою з двома бігунками.
Передня секція — має дві невеликі кишеньки та виносне кріплення для ключів. Закривається замком із двома бігунками для правші та лівші. Залежно від того, якою рукою ви відкриваєте блискавку, зачеплюєте пулер на потрібний бігунок, а інший — ховаєте в спеціальну нішу (приховані від ока тунелі, утворені з обох боків накладкою основної тканини на замок).
Для фіксації додаткового спорядження та ідентифікатора на передню панель сумки нашиті текстильна застібка петлі та отвори системи Molle, виготовлені лазерної різкої гібридної тканини. На бічних стінках і передній стороні нашиті комірки Молле зроблені зі зносостійкої поліамідної стрічки в колір виробу.
Ще одне практичне й оригінальне рішення відділу дизайну — «знімні поясні кріплення» з ударостійкими пластиковими кліпсами для фіксації підсумок за допомогою системи Molle.
Звертає на себе увагу й іншу фурнітуру поясного кріплення, а саме поворотні фастекси та класичні зменшувачі, які не тільки дають змогу відкоригувати довжину ременя, але й дають змогу зручно носити сумку через плече на грудях або животі.
Якісна, практична й універсальна військова сумка — підсумок стане вашим незамінним помічником, а міцний і надійний матеріал забезпечить її тривалу експлуатацію!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система швидкого скидання, Кишені, що відстібаються, Система підвіски Molle, Поясний ремінь |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 1 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 11 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Стан | Створити |
| Кількість відділів | 3 |
| Тип | Сумка |
| Система кріплення | На пояс |
| Расцветка | Ranger Green |
- Ціна: 1 875 ₴










