
Cумка транспортна індивідуальна Acropolis 75 л ОСБ-1Т Хакі
2 500 ₴
2 125 ₴
- Готово до відправки
- Код: ОСБ-1Т
Сумка транспортна Acropolis ОСБт – велика тактична сумка індивідуального призначення. Розроблена для представників силових структур, підрозділів спеціального призначення, національної гвардії, збройних сил, пошуково-рятувальних служб та служб надзвичайних ситуацій.
Транспортна сумка ОСБт виготовлена з якісного поліестеру 1000D. Матеріал не лише міцний, але й вологовідштовхуючий. Каркас має напівжорстку структуру з укріпленим дном. Сумка складається з великого центрального відділення та 4 допоміжних кишень (3 зовнішніх кишені на замочку та 1 внутрішня кишенька для дрібних аксесуарів).
Центральна частина суцільна, без перегородок. Тут військові і рятувальники можуть розмістити інструменти, екіпірування, уніформу, змінне взуття, невелику та складену довгоствольну зброю, засоби спеціального призначення, медикаменти тощо. Через усю сумку зверху проходить замок типу «блискавка», який додатково прикритий тканиною. У разі потреби сумку можна повністю розкрити, щоб швидше знайти потрібний одяг чи предмет.
В невеликих кишенях по боках зручно складається канцелярія, квитки, набір косметики для вмивання та бриття та ін. Спереду над однією із допоміжних кишень нашита вкладка з ПЕ-плівки. Сюди вкладають бейджик або ж іншу ідентифікуючу річ, що допоможе військовослужбовцю швидко знайти саме свою сумку на військових навчаннях, при виконанні стратегічних завдань або банально в аеропорту при вигрузці багажу з літака.
Акрополіс ОСБт пропонує три варіанти лямок (ручок) для її перенесення. Транспортні ручки пришиті з усіх сторін, щоправда вони відрізняються за шириною і надійністю. Біля допоміжних кишень на фотографії бачимо невеличкі ручки, а по боках пришиті дві укріплені лямки з наплічником, щоб ручки не різали рук. За потреби наплічник можна роз’єднати і тоді сумку можуть нести вже дві особи. І третій варіант транспортування – суто індивідуального характеру: зверху пришиті дві плечові лямки. В такий спосіб сумку боєць закидає на плечі і несе на спині, як великий тактичний рюкзак. Лямки можна з’єднати між собою за допомогою текстильної стрічки з пряжкою типу «Фастекс», яка пришита до кожної з них.
Об'єм: 75 л.
Колір: Ranger Green.
Матеріал: поліестер 1000D.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 75 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 1 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 25 см |
- Ціна: 2 125 ₴








