
Сумка укладка медична, тактичний підсумок аптечка Cordura Acropolis RANGER GREEN СУМ-2
850 ₴
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: СУМ-2
Військова медична сумка вертикальної форми для індивідуального медкомплекту військовослужбовця або рятувальника. Тактичний підсумок виконаний в маскувальному кольорі з високоякісного матеріалу, який має вологовідштовхуюче покриття. Він довго не витирається і не рветься.
В комплект Acropolis СУМ-2 входить тактичний підсумок та допоміжна вкладка. Їх можна використовувати як в парі, так і окремо. В кожного з них продумана своя система кріплення. В підсумку з усіх сторін, крім лицевої, пришиті кріплення по військові системі Molle та поясні фіксатори на ремінь. А у виносної укладки зверху є своя ручка, за яку її зручно нести, або вішати на зовнішній гачок або гілку дерева (якщо боєць знаходиться в польових умовах при виконання тактичного завдання в зоні бойових дій).
На виносній вкладці пришиті гнучкі еластичні стрічки для розміщення медичного приладдя: бандажу, вати, назальної трубки, шприца. Тут вони не накладаються один на одного, а чітко розділені з окремим доступом до кожного.
В повсякденному житті сумку Акрополіс СУМ-2 можна використовувати як сумку - аптечку в машині, в туристичній подорожі чи поході, на рибалці чи полюванні. Окремі рибаки та мисливці купують її для зберігання різних дрібних аксесуарів та речей, які потрібно мати під руками на природі.
Розмір: 8*7,5*22см. Колір: Ranger Green.
Матеріал: поліестер 1000D.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Забарвлення | Ranger Green |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Кордура |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Вид комплектуючого | Тримач для спорядження |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М' який |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 см |
| Ширина | 7.5 см |
| Довжина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система кріплення | MOLLE |
| Узори і принти | Без візерунків і принтів |
- Ціна: 799 ₴




