
Сумка для берців та чобіт Acropolis СДО-4Р Хакі
600 ₴
462 ₴
- Готово до відправки
- Код: СДО-4Р
Сумка для зберігання й транспортування взуття.
Відкривається ззаду замком блискавкою.
Об'ємний вхід дає можливість швидко і без незручностей покласти в середину чоботи, берці, гумовці або черевики.
Сітчастка вкладка з боку слугує вентиляційним отвором для того щоб мокре взуття швидше висихало та краще зберігалося.
Переносити сумку для чобіт можна в руках за ручку.
Сумка достатньо містка і надійна. Виготовлена з якісного зносостійкого поліестеру, стійкого до механічних впливів.
В сумці для черевиків Акрополіс СДО-3р часто перевозять змінне взуття або брудні мокрі черевики чи капці після рибалки чи полювання. Вона не лише зберігає взуття, але й дбає про чистоту салону вашої машини.
Розмір: 24х33х29 см.
Для взуття 44-47 розміру.
Матеріал: поліестер (600 ден).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 1 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 33 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип | Сумка |
| Розмір | Розмір: 24х33х29 см. |
| Глибина | 29 см |
| Застібка | Молния |
| Стан | Створити |
- Ціна: 462 ₴



