
Комплект поліцейського чохол для наручників БР-МУ-92 + чохол для газового балончика Кобра-1Н
650 ₴/комплект
546 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КБ-12
Чохол для наручников
Чохол призначений для носіння металевих наручників типу БР-МУ-92
Також може використовуватися з іншими наручниками, близькими по конструкції і розмірам.
Наручники повинні бути з'єднані двома ланками з вільним обертанням! Для наручників з жорстким з'єднанням чохол не підходить!
Чохол фіксується на поясному ремені вертикально, під прямим кутом. Рекомендована ширина ременя - 3-5 см (портупейний, тактичний).
Чохол виконаний з натуральної шкіри товщиною 2,5-3 мм
При витягнутих наручниках, чохол добре тримає форму.
Чохол для газового балончика Кобра-1Н шкіряний чорний
Чохол призначений для носіння газових балончиків Терен-4, Терен-4М, Перець-4 і подібних.
Фіксується на поясному ремені вертикально, під прямим кутом до ременя. Рекомендована ширина ременя 5 см (портупейний або тактичний).
Виконаний з щільної шкіри чорного кольору, товщиною 2,5-3,0 мм. Клапан чохла застібається на кнопку.
Балончик для даного чохла повинен мати такі розміри: діаметр - 3,5 см, висота - до 14,5 см
Натисніть кнопку "перейти в каталог", щоб переглянути інші навіси для спецзасобів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Кількість кишень | 1 |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 3 см |
- Ціна: 546 ₴/комплект











