
Комплект поліцейського чохол для наручників / чохол для балончика Терен-4 / тримач кийки/ кріплення жетона
750 ₴/комплект
600 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: ККП-7
Чохол призначений для носіння металевих наручників типу БР-МУ-92.
Так само може використовуватися з іншими наручниками, близькими до конструкції та розмірів.
Наручники мають бути з'єднані двома ланками з вільним обертанням! Для наручників із жорстким з'єднанням чохол не підходить!
Чохол фіксується на поясному ремені вертикально під прямим кутом. Рекомендована ширина ременя – 3-5 см
Чохол виготовлений з водонепроникної тканини (поліестер) D600 PVC.
При витягнутих кайданках чохол добре тримає форму.
Чохол для газового балончика Терен-4 чорний
Чохол призначений для носіння газових балончиків Терен-4, Терен-4М, Перець-4 та подібних.
Фіксується на поясному ремені вертикально, під прямим кутом до ременя. Рекомендована ширина ременя 3-5 см
Чохол виготовлений з водонепроникної тканини (поліестер) D600 PVC. Клапан чохла застібається на кнопку.
Балончик для цього чохла повинен мати такі розміри: діаметр – 3,5 см, висота – до 12,5 см.
Утримувач кийка виготовлений з якісного поліестера з пластиковою вставкою посередині та металевим тримачем.
Призначений для носіння на ремені шириною до 5 см, що дозволяє використовувати з більшістю тактичних ременів.
Застібається на кнопку.
Колір чорний.
Тримач для жетона поліцейського з кріпленням на поясний ремінь висотою до 40мм та/або систему Molle.
Фіксується до ременя та/або жилета на латунну кнопку. Жетон кріпиться до тримача спереду за два отвори.
Тримач виготовлений з 100% поліаміду чорного кольору.
Розміри: довжина в розкладеному вигляді - 13,5см. діаметр - 7см.
Матеріал: поліамід.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Волмас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Вага | 140 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 3 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип комплектуючого | Тримач для спорядження |
- Ціна: 600 ₴/комплект










