Топ
-15%

Чохол для помпової рушниці 110х21см Acropolis Чорний
1 300 ₴
1 105 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ФЗ-18
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для помпової рушниці, чохол збройовий для помпи 110см чорний
Чохол для помпової рушниці ФЗ-18 - прекрасний вибір для транспортування і зберігання помпової зброї.
Морозостійкий футляр має дві ручки для зручного транспортування та наплічний ремінь.
Закривається на надійний замок блискавку з двома бігунками.
Зброя фіксується в основному відділенні кофра за допомогою стрічок із текстильними застібками - липучками.
Виготовлений з стійкого до зношування поліестеру D600.
Для захисту зброї від механічних впливів та подряпин, стінки чохла додатково ущільнені шаром пінки 8мм, а в середині цупка підкладка з Д300 поліестеру довго зберігає презентабельний вигляд.
Підходить для зброї довжиною до 110см.
Не підходить для рушниць з пістолетною рукояткою.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Двухзамкова застібка-блискавка, 1 наплічний ремінь, Внутрішня фіксація, Ручка-лямка у верхній частині, Водонепроникний |
| Вага | 600 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 3 см |
| Висота | 21 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розширення | Стандарт |
| Вид зброї | помпова |
| Внутрішня довжина футляру, см | 90-110 |
| Тип футляру | М'який |
| Конструкція зброї | Універсальний: розбірна- нерозбірна |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М' який |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105 ₴






