Топ
-18%

Чохол для зброї з оптичним прицілом Acropolis 120х24см (СБ-7А )
1 400 ₴
1 148 ₴
- Готово до відправки
- Код: СБ-7а
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ФУТЛЯР ДЛЯ НАРІЗНОЇ ЗБРОЇ З ОПТИЧНИМ ПРИЦІЛОМ ACROPOLIS СБ-7А
Акрополіс СБ-7а пошитий для зброї довжиною до 120см.
Окрім, поліестеру Oxford D600 в процесі виробництва використано ущільнювачі.
Класичні ручки для транспортування чохла в руках та ремінь на плечі. Виріб укріплений по краях для тривалого використання.
Футляр виконаний в зеленому кольорі, швидко не вимазується, не привертає зайвої уваги. Чиститься в ручну, прати не потрібно.
Розміри: 120х24 см.
Матеріали: водовідштовхуючий поліестер, пінополіетилен, поліпропілен.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Двухзамкова застібка-блискавка, 1 наплічний ремінь, Укладається разом з оптикою, Внутрішня фіксація |
| Вага | 800 г |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 3 см |
| Висота | 24 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розширення | З оптичним прицілом |
| Вид зброї | універсальний |
| Внутрішня довжина футляру, см | 111-120 |
| Тип футляру | М'який |
| Конструкція зброї | Нерозбірна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 148 ₴








