
Чохол для зброї універсальний Acropolis, для рушниці, карабіна, автомата, помпи чорний ФЗ-19
1 700 ₴
1 360 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ФЗ-19
Щільний якісний футляр ФЗ-19 для транспортування й зберігання всіх видів мисливської гладкоствольної та напівавтоматичної та автоматичноъ зброї як в розібраному стані, так і зібраному.
Універсальний водостійкий чохол для зброї довжиною до 95см, має пришиті дві транспортні ручки та регульований ремінь через плече. Закривається мисливський футляр на замок блискавку.
В середині надійна підкладка для захисту зброї від пошкоджень під час її перенесення до місця полювання в кофрі мисливця.
Акрополіс ФЗ-19 має дві внутрішні кишені для ствола і прикладу та зовнішню - для аксесуарів.
Якісна бюджетна модель футляру для напівавтоматичної зброї українського виробництва.
Розміри (внутрішні): 95х21х3 см.
Матеріал: поліестер Д600, ущільнюючий матеріал.
Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість кишень | 3 |
| Особливості | Ручка-лямка у верхній частині, Двухзамкова застібка-блискавка, Водонепроникний, 1 наплічний ремінь, Внутрішня кишеня |
| Вага | 600 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 3 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розширення | Стандарт |
| Вид зброї | Автоматична, гладкоствольна, нарізна, пневматична, помпова, напівавтоматична. |
| Тип футляру | М'який |
| Конструкція зброї | Універсальний: розбірна- нерозбірна |
- Ціна: 1 360 ₴




