-26%

Чохол для рушниці Acropolis, чохол для гладкоствольної напівавтоматичної зброї 135 см хакі (ЧДЗ-4д)
700 ₴
518 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЧДЗ-4д
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захисний чохол Acropolis для рушниці довжиною до 135см.
Зброя транспортується за допомогою ременя від рушниці.
Ручок і ременя на чохлі немає.
Чохол закривається текстильною застібкою.
Торці чохла додатково укріплені тканиною.
М'який чохол виготовлений з вологовідштовхуючого Оксфорд Д600 зеленого кольору.
Чохол компактно складається, займаючи мало місця, легкий по вазі, повністю виконує захисну функцію щодо збереження рушниці від бруду, вологи, подряпин. Розрахований на різних температурний режим.
Якісний захисний футляр для гладкоствольної зброї на літнє і зимове полювання.
Розміри:
Довжина: 135 см;
Ширина: 3 см
Висота: 16.5 см
Матеріали: водовідштовхуючий поліестер D600, текстильні застібки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Вага | 300 г |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 3 см |
| Висота | 16.5 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розширення | Стандарт |
| Вид зброї | універсальний |
| Внутрішня довжина футляру, см | 128-135 |
| Тип футляру | М'який |
| Конструкція зброї | Нерозбірна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 518 ₴



