
Рюкзак грибника з 2-ма кошиками для грибів, рюкзак для збору грибів Acropolis Хакі РНГ-3
3 100 ₴
2 750 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: РНГ-3
Наплічник пошитий з високоякісного водовідштовхуючого поліестеру, що добре зарекомендував себе в сумках і чохла для активного відпочинку та кемпінгу.
Достатньо міцний, не рветься під оптимальною вагою та довго носиться. Ергономічна спинка та плечові лямки з поперечною стяжкою на грудях розвантажують спину, роблячи процес «тихого полювання» комфортним.
В рюкзаку для грибалки Акрополіс РНГ-3 продумана система вентиляції:
- дно з високоміцної сітки;
- по два люверси на бокових стінках;
- один отвір - в передній частині.
Це допомагає зберегти гриби свіжими, до моменту повернення додому з лісу.
Спереду є об’ємна кишеня для перекусу (канапок, термосу, пляшки з водою) або аксесуарів грибників (ножів, дощечок, коробочок тощо). Це відділення закривається на текстильні застібки – липучки.
Центральна частина наплічника відкривається замком з двома бігунками.
В середину складені 2 корзини для збирання грибів. Кошики виконані з пластику, мають отвори для вентиляції, 2 транспортні ручки.
Для економії місця, їх складають один на одного.
Крім того, в комплект входить дошка для нарізання, яка зручно вкладається у верхній частині кошика та додатково відмежовує дно верхнього від верху нижнього, щоб грибочки залишились неушкодженими.
Розміри: довжина – 59 см, ширина – 26см, висота – 42см
Об'єм - 40 л.
Вага - 2,2кг.
Матеріал: водовідштовхуючий поліестр D600, пінопропілен, пластик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 40 л |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Вентиляція спини | Піна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Кількість лямок | 2 |
| Вага | 2200 г |
| Кишені | Фронтальний |
| Особливості рюкзака | Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Глибина | 59 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 26 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Товари для збирання грибів | Рюкзаки для грибника |
- Ціна: 2 750 ₴










