-13%

Чохол для гладкоствольної, напіавтоматичної рушниції 130см Acropolis Хакі
1 200 ₴
1 044 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Сб-8а
+380 (66) 403-97-30
Менеджер Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М’який футляр для гладкоствольної зброї довжиною до 130 см
Внутрішній розмір 130х15 см
Футляр має тришарову конструкцію. Матеріал верху – поліестер D600 з водовідштовхуючим покриттям.
Дана конструкція стінок достатньо міцна для захисту від подряпин, бруду, механічних пошкоджень, вологи.
Пінополіетилен всередині забезпечує м’якість та амортизаційні властивості.
Ремінь для перенесення регулюється по довжині.
Кріплення плечового ременя здійснюється через пришивання його на всю довжину сторони.
Є петля для підвішування.
Всередині є два фіксатори на липучках для надійного закріплення рушниці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Ручка-лямка у верхній частині, Двухзамкова застібка-блискавка, 1 наплічний ремінь, Внутрішня фіксація |
| Вага | 600 г |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Висота | 15 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розширення | Стандарт |
| Вид зброї | універсальний |
| Внутрішня довжина футляру, см | 125-130 |
| Тип футляру | М'який |
| Конструкція зброї | Нерозбірна |
| За типом конструкції | М' який |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 044 ₴





