
Аптечка тактична Cordura Acropolis підсумок аптечка для військових, сумка + укладка RANGER GREEN СУМ-3
1 000 ₴
820 ₴
- Готово до відправки
- Код: СУМ-3

- гарантія якості
- відправка по Україні 1-2 дні
- Безпроблемний обмін повернення
- відправка без передоплат
Медична сумка зі зносостійкого поліестеру з водовідштохуючим покриттям. Розроблена для солдата, піхотинця та армійського медика, щоб розмістити в собі індивідуальний комплект медичних засобів. В критичній ситуації військовий швидко знайде потрібний йому препарат чи медичний інвентар.
Особливістю даного медичного підсумка є виносна дистанційна вкладка з еластичними чарунками для медикаментів. Вкладка кріпиться до основної сумки за допомогою текстильного шнура. Верхній клапан підсумка закривається на фастекс.
Аптечка-сумка є практичним тактичним аксесуаром, який легко кріпиться до іншого військового спорядження по системі Molle.
Розміри: сумка -16,5 *7,3 * 11,9 см. вкладка - 34,4 * 32,7 см.
Матеріал: поліестер 1000D, поліамідна стрічка, армовані нитки, латунні кнопки, протиударний пластик.



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Забарвлення | Ranger Green |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Оливковий |
| Матеріал | Кордура |
| Вага | 185 г |
| Стан | Новий |
| Вид комплектуючого | Тримач для спорядження |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М' який |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 см |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система кріплення | MOLLE |
| Узори і принти | Без візерунків і принтів |
- Ціна: 820 ₴




